Lifestyle

Czy można uprawiać satysfakcjonujący oraz przyjemny seks w ciąży?

Jeśli chcesz na nowo rozpalić pomiędzy Wami dawno utracony żar pożądania i namiętności, postaraj się zaszokować swojego ukochanego, nie tylko właściwą kolacją przy świecach, ale także dobrą bielizną, świecami – romantyzm również umie znakomicie wpłynąć na erotykę w Waszym związku.

W pewnych sytuacjach takie urozmaicenie nadzwyczaj owocuje oryginalnymi doznaniami, ale można także sięgnąć po lek na potencję. Jeżeli zauważyłaś, iż w Waszym życiu erotycznym, nie dzieje się najlepiej, nie masz już pomysłu, w jaki sposób przebudzić się dawne namiętności – powinnaś zwrócić się do lekarza o radę. Na pewno seksuolog, będzie potrafił wskazać trafną metodę, na polepszenie stosunków partnerskich.

Być może jego porada okaże się niezmiernie cenną oraz nadrzędną w relacjach intymnych – należałoby spróbować. Pamiętaj. Nie można nikogo przymusić do kontaktów intymnych. Czasem kiedy tak właściwie partner nie wyraża ochoty na tego typu czułości, nie oznacza to, że ma kogoś, a Tobą jest zdegustowany. Zdarza się, iż stres, nadmiar pracy, skutecznie blokują nawet mężczyzn, o których mówi się, iż są gotowi na tego typu przedsięwzięcia zawsze i wszędzie.

Zobacz też