Zdrowie

Dlaczego w związkach są zdrady? Jakim sposobem odzyskać żonę?

Czy wiecie od jakiego momentu zaczyna się zdrada? I czemu w ogóle ma ona miejsce? Jedno jest pewne. Wszystko zaczyna się niewinnie i z reguły w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Powodów ma prawo być wiele. Są to pomiędzy innymi komplikacje rodzinne, problemy w pracy, stres, problemy finansowe. Stale odnajdzie się zły powód, po którym pocieszenia poszukujemy w ramionach drugiej osoby. (niekoniecznie bliskiej) Do zdrady dochodzi nadzwyczaj nieraz pod wpływem impulsu, co powoduje, że czujem y się później nieprawidłowo, a nawet podle. Jesteśmy w stanie też czuć do samego siebie miarodajne obrzydzenie i wstręt.

Czasami jednak takie wydarzenie w życiu człowieka uświadamia, iż poprzednie życie było bez sensu oraz, że życie z partnerem przez wiele lat nie było tym czego oczekiwaliśmy. Mamy prawo zakomunikować zatem, że jednorazowy wyskok potrafi dać nam do zrozumienia, że jest dla nas ktoś ważniejszy czy też dopiero „po” zaczynamy doceniać drugą osobę – dlatego wypróbuj jak odzyskać miłość. Tak więc w prosty sposób odpowiedzieliśmy na zadane wyżej pytanie. Jednak są to ogólne odpowiedzi, bo tak w rzeczywistości zdrada jest sprawą indywidualną oraz każda ma inne podłoże. Jedno jest pewne. Od czasu do czasu chwila nieuwagi ma okazję zaważyć nad całym stworzonym przez nas życiem. Każdy nas wyobraża sobie swoje własne życie za kilka czy także kilkanaście lat.

Wyprzedza przyszłość i snuje plany, jakie na daną chwilę są jedynie marzeniami. Na zapytanie postawione : Czy wyobrażasz sobie życie po zdradzie? Taka postać odpowie: Jednakże ona mnie kompletnie nie dotyczy i dotyczyć nigdy nie będzie, wobec tego z jakiej przyczyny mam się tym zamartwiać. Mimo to przychodzi ona w najmniej oczekiwanym momencie i w owym czasie okazuje się, iż osoba, jaka była dla nas kimś najistotniejszym posuwa się do najokrutniejszego czynu.

Zobacz też