Zdrowie

Modna czyli pewna siebie – make-up pomoże

Podobnie jak w kwestii ubioru są pewne klasyczne zestawy, jakie są modne zawsze, obojętnie od wszystkich nowinek oraz zmieniających się w fantastycznym tempie trendów, tak samo należałoby znać bazowe zasady, dzięki którym make-up będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie bazuje na tym, że wolno jej użyć zawsze i zawsze będzie się prezentować bezbłędnie. Sztuka znakomitego makijażu polega na umiarze – wypróbuj makijaż permanentny ust Kraków. Nadwyżka podkładu i tuszu do rzęs być może prawidłowo wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne imitacja propozycji przeznaczonych na takie okazje ma okazję zaowocować groteskowym skutkiem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

W następstwie tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, wedle której podkładu, fluidu i pudru należy na twarz nakładać jedynie tyle, ile to nieodzowne. Należy także zdecydować, jaka część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie wolno podkreślać z równą intensywnością obu detalów, bo sprawia to wrażenie losowego nadmiaru.

Zobacz też